google-site-verification=UgM2Cs18FbeTnP0iqv6xyQ-bi_u196qekuyPQLWBF3k بلیط هواپیما رایگان | بلیط هواپیما

بلیط هواپیما رایگان

طی چند سال گذشته وب سایت‌های زیادی در حوزه رزرو بلیط هواپیما شروع به فعالیت کرده‌اند. به صورت کلی بلیط هواپیما به دو شکل سیستمی و چارتری فروخته می‌شود. بلیط هواپیما سیستمی، بلیط پروازهایی هستند که مستقیما از سیستم شرکت هواپیمایی صادر می شوند و تعیین قیمت آن تماما مطابق مقررات شرکت هواپیمایی است اما پروازهای چارتری پروازهای هستند که از شرکت چارترکننده که تمام یا بخشی از صندلی‌های پرواز را از شرکت هواپیمایی پیش خرید یا اجاره کرده است صادر می‌شود و در نتیجه تعیین قیمت آن برعهده شرکت چارتر کننده است.


روند کاری این وبسایت‌ها اکثرا مشابه یکدیگر است ولی در جزئیات با یکدیگر تفاوت دارند. بعضی از سایت‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما امکان رزرو بلیط هواپیما رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. شما با خرید از سایت سفرمی می‌توانید ارزان‌ترین نرخ خرید بلیط هواپیما در بین فروشندگان را تجربه کنید و علاوه بر آن شانس خود را برای قرعه‌کشی بلیط هواپیما رایگان امتحان کنید و سفر بعدی را مهمان سفرمی باشید. با پوشش ۱۰۰ درصدی و کامل پروازها و همچنین گارانتی ارزان‌ترین نرخ و پشتیبانی شبانه‌روزی می‌توانید به آسانی بلیط هواپیما مورد نظر را رزرو نمایید و شانس خود را برای بلیط هواپیما رایگان سفرمی امتحان کنید.

با خرید بلیط هواپیما به صورت چارتری و لحظه آخری می‌توانید بلیط‌های ارزان‌تری از حالت عادی پیدا کنید. البته این کار برای افرادی که پروازشان ضروری یا برای مسائل کاری است و در صورت نیافتن بلیط هواپیما متحمل ضرر بسیاری می‌شوند مناسب نیست و بهتر است این افراد از مدت‌ها پیش به صورت آنلاین اقدام به رزرو بلیط هواپیما خود نمایند. اما سفرهایی که معمولا تفریحی است و در صورت کنسلی ضرر و زیان چندانی برایتان ندارد، می‌توانید با جستجو بلیط هواپیما چارتر و یا موکول کردن زمان خرید بلیط هواپیما خود به لحظه آخر، از شانس یافتن بلیط با نرخ ارزان‌تر برخوردار شد.

اخیرا در شرکت‌های هواپیمایی خارجی مطرح شده که در آینده نه چندان دور طرح فروش بلیط هواپیما رایگان اجرا خواهد شد. به این صورت که مسافران دیگر برای خرید بلیط هواپیما هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند و هزینه‌های پروازی شرکت هواپیمایی از محل فروش کالا و محصولات در فروشگاه‌های داخل فرودگاه‌ها تامین می‌شود. البته ذکر شده است که طرح فروش بلیط هواپیما رایگان در فرودگاه‌های بزرگ قابلیت اجرایی نخواهد داشت بلکه در مسیرهای که صاحبان فرودگاه به تعداد زیادی مسافر نیاز دارند و همچنین نقاطی که پروازهای کمتری به آن انجام می شود، اجرا خواهد شد.