google-site-verification=UgM2Cs18FbeTnP0iqv6xyQ-bi_u196qekuyPQLWBF3k خرید بلیط هواپیما سنگاپور | بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما سنگاپور

کشور سنگاپور که در جنوب شرق آسیا قرار دارد، با کنار هم قرار گرفتن تعدادی جزیره تشکیل شده است. این منطقه با توجه به استانداردهای جنوب شرق آسیا، منطقه‌ای گران به شمار می‌رود. پس هنگام خرید بلیط هواپیما سنگاپور به این نکته توجه داشته باشید که سفری گران در پیش خواهید داشت. نام این سرزمین در زبان سانسکریت به معنای شهر شیر است. به همین دلیل یک مجسمه شیر در پارک مرلیون قرار گفته است تا این مفهوم را به جهانیان برساند.

سنگاپور تا سال 1963 مستعمره بریتانیای کبیر بود (به جز سه سال در زمان جنگ جهانی دوم که توسط نیروهای ژاپنی اشغال شد). بعد از آن دو سال عضوی از فدراسیون مالزی بود و در نهایت در سال 1965 به طور کامل استقلال خود را به دست آورد. امروزه سنگاپور به عنوان یکی از پیشتازان اقتصادی در جهان معرفی شده است.
جاذبه‌های تفریحی و سرگرمی‌های متعددی در سنگاپور برای گردشگران وجود دارد مانند پارک‌های استوایی، غذاهای ارزان چینی و هندی، خرید، پارک‌های موضوعی جذاب، سواحل زیبا و باغ ‌وحشی که همه آن‌ها دلیل بسیاری از گردشگران برای خرید بلیط هواپیما سنگاپور هستند.

معروف‌ترین جاذبه گردشگری این کشور، پرنده‌ی سنگاپوری است که عنوان دومین چرخ و فلک بزرگ دنیا را نیز دارد. با خرید بلیط هواپیما سنگاپور و سفر به این کشور حتما از فراز این چرخ‌ و ‌فلک 165 متری، جدا از مناظر زیبای سنگاپور، می‌توانید به تماشای جزیره‌ی Spice اندونزی و تنگه‌ی Johor بنشینید. باغ‌های خلیج از دیگر زیبایی‌های بی بدیل سنگاپور هستند که خرید بلیط هواپیما سنگاپور را بر هر توریستی واجب می‌کند.

گردشگاه لوکس مارینا بی سندز یک مجموعه‌ی تفریحی کامل است که شامل یک هتل، برندهای مشهور، مرکز خریدی با کانال‌های آب که از زیر آن می‌گذرند و موزه‌های ArtScience و Skypark است. از فراز سکوی بازدید اسکای‌پارک که در این مجموعه قرار دارد می‌توانید پل منحنی مارپیچ دوگانه، باغ‌های خلیج و افق شهری زیبای سنگاپور را تماشا کنید.

از دیگر جاذبه‌های گردشگری سنگاپور که با خرید بلیط هواپیما سنگاپور باید بازدید از آن‌ها را در برنامه خود قرار دهید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: وجود محله‌ی چینی‌ها و محله‌ی عرب‌ها و هند کوچک به دلیل تنوع قومیتی بالایی سنگاپور، هتل رافلز که از بناهای مستعمراتی سنگاپور است و معماری کلاسیک و باغ‌های استوایی جذابیت این هتل را دوچندان کرده است، باغ وحش سنگاپور که یکی از بهترین موزه‌های جنگل بارانی دنیا است، اسکله‌ی کلارک که قطب گردشگری و تجاری سنگاپور است، موزه‌ی تمدن‌های آسیایی، جزیره‌ی Pulau Ubin که نشان دهنده ی زندگی روستایی و ساده گذشته‌ی سنگاپور است.

با توجه با اینکه این کشور آب و هوای گرم استوایی دارد بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما سنگاپور وجود ندارد و در هرزمانی از سال می‌توانید به این کشور سفر کنید. به طور کلی قیمت هتل‌ها در سنگاپور کمی گران است پس بهتر است در زمان‌های برگزاری رویدادهای محبوب و تعطیلات ملی اقدام به خرید بلیط هواپیما سنگاپور ننمایید.

در نهایت خرید بلیط هواپیما سنگاپور به صورت آنلاین بهترین روش تهیه بلیط هواپیما می‌باشد؛ زیرا جدا از صرفه جویی بسیاری که در زمان و هزینه شما به عمل می‌آورد، امکان مقایسه هزینه بلیط و خدمات ارائه شده از سوی ایرلاین‌ها را فراهم می‌کند.