google-site-verification=UgM2Cs18FbeTnP0iqv6xyQ-bi_u196qekuyPQLWBF3k خرید بلیط هواپیما آمستردام | بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما آمستردام

آمستردام پایتخت هلند، شهر گل‌های لاله و کافه‌ها و آسیاب‌های بادی، از نظر زمانی حدود دو ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. پس اگر ساعت حضورتان در این شهر حائز اهمیت است، بهتر است هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام به این نکته توجه داشته باشید. بازارهای گل، موزه‌ها، موسیقی، هنر، مردم شاد و خوشحال، حجم زیادی از دوچرخه سواران در شهر همه و همه باعث شده که این شهر به مقصد بسیاری از گردشگران برای خرید بلیط هواپیما تبدیل شود.
آمستردام معروف است به کانال‌های آب زیادی که دارد و همین امر باعث شده آن را ونیز شمال بنامند. جدا از این نام این شهر نیز با آب گره خورده است: آمستردام به معنی سد روی رودخانه آمستل بوده که در گذر زمان به آمستردام تغییر نام داده است. بخش مرکزی آمستردام بافت فشرده و زیبای قدیمی خود را به خوبی حفظ کرده‌است و مانند یک موزه ی روباز می باشد و این زیبایی‌های طبیعی به تنهایی می‌تواند اوقات خوشی را برای شما در این شهر رقم بزند.
شاید مهم‌ترین جاذبه گردشگری آمستردام کانال‎های آبی آن باشند. منطقه و کانال جوردان در دهکده گرینویچ آمستردام واقع شده که از شرق به کانال پرنسس و از غرب به کانال Lijnbaansgracht متصل می‌شود. در اطراف کانال پرنسس که طولانی ترین کانال آمستردام می‌باشد، کافه‌های عالی و خانه‌های زیبایی وجود دارد که ایده‌آل ‌ترین محیط برای پیاده روی و گردشگری را ایجاد کرده است. همچنین روی این کانال، پل‌ها متنوعی وجود دارند که خیابان‌ها را در منطقه The Jordaan به هم متصل می‌کنند. پیشنهاد می‌شود هنگام رزرو و خرید بلیط هواپیما آمستردام حتما بازدید از این کانال‌ها را دربرنامه‌تان قرار دهید.
موزه ملی آمستردام نیز شامل انواع صنایع دستی، تاریخی و هنری می باشد. این موزه در ابتدا در سال ۱۸۰۰ در لاهه تاسیس شد و در آن زمان به عنوان نگارخانه ملی شناخته شد. در سال ۱۸۰۸ این موزه به دستور پادشاه لویی بناپارت، برادر ناپلئون بناپارت، به آمستردام انتقال یافت.
از دیگر جذابیت‌های آمستردام برای گردشگران آسیاب‌های بادی این شهر هستند که حتما تا به حال عکس‌های این آسیاب‌ها را روی کارت پستال‌ها و در اینترنت به عنوان نماد آمستردام دیده‌اید. با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر زیبا می‌توانید از نزدیک آن‌ها را مشاهده کنید.

بهترین زمان و روش خرید بلیط هواپیما آمستردام

آب و هوا در آمستردام عموما معتدل است و نه سرمای زمستان آن آزار دهنده است و نه گرمای تابستان آن. با این حال وزش باد در زمستان ممکن است سرمای آن را بیش از چیزی که هست نشان دهند و در تابستان هم با جمعیت زیاد توریست‌ها مواجه شوید. پس بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما به مقصد این شهر فصل بهار و پاییز می‌باشد. توجه داشته باشید همواره در طول سال احتمال بارش نم نم باران وجود دارد. پس هنگام خرید بلیط هواپیما آمستردام به تهیه لباس مناسب هم فکر کنید.
مهمترین مسئله‌ای که بعد از خرید بلیط هواپیما آمستردام ذهن مسافران را درگیر می کند، مسئله اقامت است. در آمستردام هتل‌ها و هاستل‌های با کیفیتی وجود دارد، بنابراین خیالتان از بابت اقامت راحت باشد. هزینه هر شب هاستل بین 20 تا 55 یورو می باشد اما اگر به دنبال رزرو اتاق خصوصی هستید هزینه شما بین 70 تا 90 یورو افزایش می یابد.
اگر قصد خرید بلیط هواپیما آمستردام را دارید ابتدا در چند سایت جستجو کنید چرا که شرکت‌های مسافرتی با قیمت‌های متفاوتی بلیط هواپیما آمستردام را به فروش می‌رسانند. در نهایت خرید آنلاین بلیط هواپیما بهترین روش تهیه بلیط است چرا که علاوه بر آسایش و راحتی در وقت و زمان هم صرفه جویی می‌شود.